כתיבת תוכן לאינטרנט

כתיבה לבלוג טיולים בימי הקורונה

הקורונה פגעה בכל חלקה טובה בישראל והצליחה לשבש כל תחום אפשרי , מה שנותר לנו ,חובבי הטיול והטבע,  זה להיזכר בטיולים בתקופות שלפני הקורונה, במהלך התקופה הזו שכולנו מרותקים לבית, ניתן להיכנס לבלוגים הרבים בתחום הטיולים הן בארץ והן בחו"ל ולהביט בשלל מסלולי הטיול  ותמונות מרהיבות של ישראל , המציירות את פניה היפות של ישראל רק בלי מכחול.

למרבה הצער, המונח טיולים בארץ הפך  מביטוי שגור בכל משפחה ישראלית ממוצעת למושג נשכח שנקבר עמוק בתודעה שלנו.

אז מהו בלוג טיולים? למעשה – זהו יומן חוויות המתאר  טיולים בישראל או בחו"ל דרך זווית הראייה של בעל הבלוג , אשר מטייל ומתעד את חוויותיו דרך צילומים ומלל, תקופת הקורנה היא בהחלט זמן טוב להיכנס לבלוגים השונים, לקרוא ולהתרשם מנופיה ושביליה הרבים של ישראל.

הצביון הלאומי שלנו , הצבע כחול -לבן מתקשר עם אהבת ארץ ישראל , טיולים בנחלים, שמורות הטבע, הפארקים הלאומיים, מערות, שביליה ומשעוליה של ארץ ישראל היפהפייה שדווקא כעת בתקופת האביב לבושה במיטבה ומהודרת עבורנו. דבר חיובי אחד, ואני אומר זאת בכאב, יצא מהנגיף האימתני והקטלני והבלתי נראה – הקורנה וזה היכולת של הטבע, הצומח, בעלי חיים להתקיים ולהתחדש בלי מפריע ולחדש מחזור חיים ללא התערבות האדם.

אם גם לטייל אסור ורק 100 ללכת סביב הבית , זה אומר שרצועה כבר לא בשימוש עבור כלבים בלבד..
שלא נדבר על חיסולה של תרבות הפנאי והספורט מועדוני כושר, תיאטראות אולמות קולנוע גם הם לא נותרו חסינים מפני המגפה הקטלנית, שלא נראתה כאן במהלך מאה השנה האחרונות. הדבר העצוב ביותר כאן הוא שדבר כה מובן מאליו נגדע באיבו – היכולת לצאת לטייל בטבע, בפארקים, בטיילת ,לאורך חוף הים , דבר שלפני חודש היה  כל מובן מאליו ונראה נצחי הפך להרגל שהתאדה בחלל האוויר כמו כוס קפה חסרת טעם וריח. 

מה שלנו נותר לעשות, עד תום המגפה האיומה הזו, זה להעסיק את הילדים ביצירה בבית, שימוש במסכים עד שיוצאים מדעתם ובילוי אינסופי מול הטלוויזיה תוך הקשבה בלתי פוסקת וחיפוש אחר עוד שבב מידע אחר המגיפה העלומה הזו. אז מה כן אפשר לעשות בתקופה ההזויה הזו שקשור בכל זאת בטיולים וידיעת הארץ? אז תתפלאו לשמוע יש הרבה דברים שניתן לעשות , ראשית לשבת ולמיין את הצילומים שלכם מהטיולים בשנה האחרונה, מה שמיותר לסל המחזור ומה שטוב ובעל ערך לתייק במחשב ולא לשכוח לגבות. זו גם הזדמנות טובה להכין אלבומי תמונות דיגיטליים כדי לשמר ולחרוך בזיכרוננו את החוויות המוצלחות מהטיולים שהמשפחתיים.

דבר נוסף שאפשר לעשות הוא לחזק את הידיעות שלכם וזה אומר לקרוא והמון, בשפע הזמן שנוצר, כולם כרגע בבית. שבו ולימדו, היסטוריה, גיאוגרפיה, בוטניקה , בעלי חיים, מקרא ועוד כך שבבוא העת שהסאגה הזו תהיה מאחורינו תוכלו  לעשות שימוש מושכל בידע שצברתם במהלך הטיולים שלכם. כמו כן אפשר לבנות תוכנית טיולים שנה קדימה, כלומר מה עושים כל שבת, להתאים את הטיול לפי העונה בשנה ממש כמו ספר עם פרקים כל פרק זה סופ"ש בו מתרחשת העלילה שלכם: טיול לאזור הצפון, טיול לאזור המרכז, טיול לאזור הדרום ובכל אזור להתמקד בסוג מסוים של טיול. למשל בצפון יש הרבה נחלים,  אזור ירושלים יכול להיות טיולי מעיינות או מערות.

כשייגמר הסגר ונוכל לצאת שוב לטיולים- בטוח שכולנו נעריך את זה הרבה יותר!! 

?צריכים תוכן מעולה לאתר שלכם

חברת AD תוכן ומדיה מתמחה במתן פתרונות תוכן באינטרנט. בעזרת שירותי התוכן שלנו תוכלו לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של GOOGLE וגם להגדיל את כמות הלקוחות שפונים אליכם דרך האתר.

צוות היידה

אנחנו אוהבים תוכן! מקווים שהתוכן שלנו יהפוך אתכם לאנשי שיווק טובים יותר היידה!

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
הזמנת מאמרים מהירה