תוכן לאתר

הקשר בין תוכן איכותי לקידום אתרים

כיום אין זו שאלה האם להקים אתר באינטרנט, או האם יש צורך לקדמו, אך כן יש מקום לשאלה מהי חשיבות איכות המידע שטמונה בו – במיוחד כיום כאשר השיווק האינטרנטי נשען לא מעט על כוחה של המילה הכתובה שעוזרת גם בבניית אמון מול הלקוחות. אם כן מהו הקשר ועד כמה בכוחו להשפיע על קידום אתרים? המשיכו לקרוא!

 

הדרך אל המטרה

ראשית נציין שמטרת קידום אתרים אורגני היא להעלות את האתר המדובר אל ראש תוצאות החיפוש בגוגל, ועל מנת שזה יקרה, יש להשקיע בלא מעט פרמטרים שגוגל מכתיבה, כאשר דגש על תוכן איכותי מקבל מקום נכבד ברשימה. במה בדיוק מדובר? ובכן ראשית נציין שעבור כל אתר ואתר יש לבחון באופן אישי אלו מילים הכי רלוונטיות עבור הקידום, ומנקודה זו יש לבסס את כלל התוכן המקצועי.

משיכת גולשים לאתר

אתרים אשר מכילים תכנים איכותיים ושנוגעים לנושא המשווק, ייתפשו בעיני הלקוח הפוטנציאלי כאתרים יותר איכותיים, כאתרים שיותר משקיעים בגולש וכאתרים שפחות מנסים לשווק את המוצר בכוח. כמו כן אתרים בעלי מידע רלוונטי הופכים להיות חשובים עבור הגולשים, ולו כיוון שהם מספקים מידע חשוב ללא תמורה.

 

יתרון כפול

חשוב לציין שאין זה רק מספיק לכתוב מאמרים איכותיים אשר נוגעים לנושא האתר, אלא גם יש לדעת כיצד ניתן להפיק מהם את המרב, ועל כן נציין שלהבדיל מפרסומת, מאמרים מעין אלו אנשים נהוגים לשתף (ואף מבלי שדבר מובטח בתמורה). אי לכך, האתר עשוי להגדיל באופן משמעותי את החשיפה, וככול שיש יותר גולשים באתר, הרי שגוגל מדרג את האתר במקום יותר גבוה, כך שמדובר ביתרון כפול – גם יותר חשיפה ישירה וגם מיקום יותר גבוה בתוצאות החיפוש.

מראה מראה שעל הקיר

ממש כמו שעיצוב של חנות משפיע על כלל תדמית העסק, כך אתר אשר מכיל מאמרים איכותיים, מקוריים ובעלי ערף מוסף, ייתפש כאתר הרבה יותר איכותי, רציני ומקצועי. אי לכך חשוב לציין שאתרים מקצועיים משקפים את איכות המוצר או השירות אותו האתר מבקש לספק, כך שיש לוודא שכל מאמר אשר מוצא את דרכו אל לב האתר, שומר על אותה רמה גבוהה.

שומר הסף

כידוע חברת גוגל לרגע אינה מתפשרת ואם יותר נדייק, נציין שהיא אינה משאירה מקום לטעויות. אי לכך עומד לרשותה אלגוריתם שבכוחו להבדיל בין טקסט ברמה נמוכה לבין טקסט ברמה גבוהה, וזאת כי גולש שנהנה מאיכות תוצאות החיפוש, ימשיך לסמוך על גוגל ולעשות בה שימוש נרחב, אך גם מצב הפוך ייתכן ועל כן מדובר באינטרס דו כיווני שהתוכן יהיה איכותי – הן של גוגל והן של האתר.

טיפים חשובים

לסיכום נסכם מספר טיפים חשובים בתחום: יש להשקיע בחקר מילות מפתח, יש להימנע מהופעה צפופה של מילות מפתח, תוכן איכותי עשוי למשוך יותר גולשים ולהרחיב את מעגל התפוצה ובאופן כללי אין מקום למשחקים – כל מילה קובעת את רמת ההצלחה של קידום האתר.

?צריכים תוכן מעולה לאתר שלכם

חברת AD תוכן ומדיה מתמחה במתן פתרונות תוכן באינטרנט. בעזרת שירותי התוכן שלנו תוכלו לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של GOOGLE וגם להגדיל את כמות הלקוחות שפונים אליכם דרך האתר.

צוות היידה

אנחנו אוהבים תוכן! מקווים שהתוכן שלנו יהפוך אתכם לאנשי שיווק טובים יותר היידה!

מאמרים דומים

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
הזמנת מאמרים מהירה