כתיבת תוכן לאינטרנט

מרכיבים עיקריים בקידום אתרים

קידום אתרי אינטרנט הינו כיום תחום מגוון ועשיר יותר מאי פעם בעבר, כאשר הצורך בקידום הולך וגדל ככל שעובר הזמן, ויותר ויותר אתרים מצטרפים לרשת. על מנת להגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים עבור ביטויים ומילות מפתח פופולאריות במיוחד נדרשת עבודה רבה לאורך זמן, עקב התחרות החריפה כל כך השוררת ברשת.

בואו ונבחן כמה מרכיבים בסיסיים ועיקריים בתחום קידום האתרים, מרכיבים להם נזקק כל אתר המעוניין להתחרות בזירת הקידום באינטרנט ביתר הצלחה –

כתיבת תכנים – אחד המרכיבים הנפוצים והעיקריים בקידום אתרי אינטרנט בימינו. על ידי העלאה של כמות גדולה של תוכן בנושא הרלבאנטי לאתר, מזוהה אתר זה על ידי מנועי החיפוש השונים, אשר עקב כך מעלים בהדרגה את דירוגו בתוצאות החיפוש שלהם. הדרך הטובה ביותר להשתמש בכתיבת תכנים לקידום אתר הינה הן על ידי העלאת התכנים לאתר עצמו, והן על ידי העלאתו לאתרים אחרים, והוספת קישורים מאותם תכנים אל האתר עצמו. גם במקרה בו מפרסמים את התכנים באתר עצמו חשוב להכניס קישורים פנימיים (למשל – קישור מדף הבית של האתר אל אותו דף תוכן..), שכן מנועי החיפוש השונים מזהים את אותם קישורים ו"מתגמלים" עליהם. עוד בהקשר של כתיבת תכנים – חשוב מאוד להיזהר ולא לרמות! במידה ומעלים תוכן המועתק ממקום אחר ברשת, רבים הסיכויים כי מנועי החיפוש יזהו זאת מיד, ו"יענישו" את אותו אתר על ידי הורדתו בדירוג החיפוש.

שיווק וויראלי ברשתות החברתיות – הרשתות החברתיות הן ללא ספק המקום החם ביותר ברשת כיום, מה שמאפשר להשתמש בהן גם למטרות קידום אתרים. על ידי העלאת תכנים מתאימים לרשת חברתית כזו או אחרת אתם יכולים לקבל את הפצתו של אותו מסר באופן וויראלי (כלומר, למספר גדל והולך של אנשים בקצב מהיר ביותר, בדיוק כמו התפשטותו של ווירוס כזה או אחר…). העברת מסרים שיווקיים וקידומיים ברשתות החברתיות, והעלאת המודעות לאתר שלכם ברשתות אלו, יוביל לקידום ישיר ומהיר יחסית של האתר שלכם.

קניית דומיין – גם לשם הדומיין (הכתובת) של האתר יכול להיות תפקיד מרכזי בקידום האתר. על ידי קניית דומיין אטרקטיבי (דומיין קצר וקליט בתחום בו עוסק האתר) תתרמו רבות לקידומו ברשימות החיפוש, ואפילו תוכלו להפוך אותו למותג של ממש. אפשרויות מעניינות בתחום זה כוללות למשל קניית דומיין בעברית (דומיין בעברית הינו דבר חדש יחסית ברשת, ולכן ייתכן כי עדיין קיימים שמות דומיין אטרקטיביים במיוחד בעברית..).

בלוגים, סרטונים ועוד – בנוסף לסעיפים העיקריים שהזכרנו כבר, ניתן לנקוט בעוד שיטות רבות לקידום האתר. למשל – העלאת סרטונים שונים לאתרי ווידיאו דוגמת "יו טיוב", פתיחת בלוגים אישיים התומכים באתר אותו מעוניינים לקדם, השתתפות פעילה בפורומים (כאשר חשוב לזכור לקשר את התגובות שלכם לאתר) ועוד…

?צריכים תוכן מעולה לאתר שלכם

חברת AD תוכן ומדיה מתמחה במתן פתרונות תוכן באינטרנט. בעזרת שירותי התוכן שלנו תוכלו לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של GOOGLE וגם להגדיל את כמות הלקוחות שפונים אליכם דרך האתר.

admedia

AD תוכן ומדיה - שירותי תוכן לאתרים כתיבת תוכן לקידום אתרים, כתיבת תוכן שיווקי דפי נחיתה, ניוזלטרים, דפי בית ואודות.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
הזמנת מאמרים מהירה