כלליתוכן לאתר

עדכון תוכן באתר שלכם – כמה ולמה?

אחד הדברים החשובים ביותר במסגרת קידום האתר שלכם בגוגל וביתר מנועי החיפוש הוא עדכון תוכן באתר שלכם.  החוכמה היא לדעת למה זה כל כך חשוב וכמה תכנים עלינו לעדכן באתר שלנו?

עדכון תוכן
עדכון תוכן – כמה ולמה?

עדכון תוכן באתר – למה?

ישנם פרמטרים רבים וחשובים שמשפיעים על קידום האתר שלכם בגוגל.

אחד הדברים שגוגל מצפה לראות באתר שלכם הוא עדכון שוטף של תכנים.

בעת כתיבת תוכן לאתר עלינו לשים דגש על מספר דברים:

1. מילות מפתח – תוכן באתר משרת את מנוע החיפוש, שסורק את האתר ומחפש מהן מילות המפתח בהן מתמקד האתר.  בכל רשומה ובכל מאמר באתר שלכם עליכם להחליט מהי מילת המפתח הראשית ולשבץ אותה בכותרת המאמר, בתיאור שלו ובאופן שוטף במהלך המאמר.

2. תוכן שיווקי כתיבת תוכן משמשת גם עבור משיכת הגולשים והנעה שלהם לפעולה.  לחלק מהדפים באתר שלנו יש ייעוד במכירת מוצרים לגולשים, הפניתם לקריאת מאמרים נוספים, הרשמה לרשימות תפוצה של האתר ועוד..   באמצעות תוכן שיווקי ומכירתי תוכלו להבטיח הגשמת ייעוד זה.

3. קידום במנועי חיפוש – כאמור, כתבות תוכן משמשות עבור קידום אתרים בגוגל.  מילות המפתח בכל מאמר מצביעות ומראות לגוגל מהי מילת המפתח המקודמת בכל מאמר.   גוגל מצפה לראות עדכון שוטף של תכנים באתר.  כך אנו מראים לו שהעבודה על האתר נמשכת והאתר ממשיך להתעדכן ולהיות אטרקטיבי עבור גולשים ברשת.    במידה ונפסיק לעדכן את האתר בתכנים, גוגל יסיק שבעלי האתר הפסיק להשקיע באתר, דבר שיפגע בקידום האתר בגוגל.

עדכון תוכן באתר שלכם – כמה?

לאחר שהבנו כמה חשוב לעדכן תוכן באתר שלנו, השאלה המתבקשת היא כמה תוכן לעדכן?

כמות התכנים שעלינו להזין באתר נמדדת בראש ובראשונה ביחס לאתרים המתחרים בנו ובתחום בו האתר שלנו עוסק.  ככל שהתחום בו אנו עוסקים תחרותי יותר, כך אנו נדרשים לעבודה רבה יותר בהזנה ועדכון תכנים באתר.

כך למשל במידה ואנו מקימים אתר חדש בתחום התיירות, ניתן לזהות במבט מהיר שהאתרים המובילים בתחום בעלי אלפי דפי תוכן וותק רב.  זאת אומרת שעל מנת שנוכל להתחרות שווה בשווה באתרים אלו, עלינו להוסיף כמות זהה של תכנים לאתר.  כמו כן עלינו לראות מהו קצב הגדילה של אתרים אלו (בכמה דפי תוכן הם גדלים מדי חודש?)  קצב זה יעיד לנו כמה תכנים אנו נדרשים להוסיף לאתר.

נקודה חשובה: גוגל אינו מצפה שתכסו את הפער בזמן קצר, גוגל מצפה לגדילה טבעית של האתר ואם לאתר המתחרה בכם לקח שנתיים לבנות אלפי דפים – הוא לא מצפה שבאתר שלכם זה יקרה בתוך חודש אחד.  במידה ותנסו לכסות את הפער בזמן קצר מדי – גוגל יבחין שמדובר בקידום לא טבעי, ואף עלול להעניש אתכם בשל כך.

?צריכים תוכן מעולה לאתר שלכם

חברת AD תוכן ומדיה מתמחה במתן פתרונות תוכן באינטרנט. בעזרת שירותי התוכן שלנו תוכלו לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של GOOGLE וגם להגדיל את כמות הלקוחות שפונים אליכם דרך האתר.

anidor

אנידור חקק, מנכ"ל AD תוכן ומדיה, המספקת שירותי כתיבת תוכן, מנכ"ל היידה דיגיטל - המספקת שירותי קידום אתרים ושיווק דיגיטלי. מהנדס תעשייה וניהול, בלוגר ומרצה בנושאי אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי, כתיבת תוכן, קידום אתרים, מדיה חברתית.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
הזמנת מאמרים מהירה